Urodziny dla niej i dla niego

Nasz blog o wszystkim

Urodziny dla niej i dla niego

18 stycznia 2020 Różne 0

Urodziny to idealna okazja, by skupić własną uwagę na sobie i oddać się czystej przyjemności. W urodziny można robić, na co przyjdzie nam ochota i można także zaszaleć bez obaw. To specjalny dzień i powinniśmy go wyjątkowo świętować sami lub w gronie wybrańców, z którymi chcemy spędzić ten niepowtarzalny dzień w roku. Jasne, że panowie i panie mają zupełnie inną wizję na urodzinowe atrakcje. Oto kilka propozycji dla obu płci.

Opcja urodzinowa dla płci pięknej

Wymarzony scenariusz urodzinowy może różnić się w zależności od konkretnej osoby, to normalne. Jednak wiele pań przyzna, że w urodziny chciałoby skupić się na sobie i po prostu odpocząć. To świetna okazja, by zafundować sobie chwilę relaksu i rozpuścić same siebie. Nikt nie może nam w ten dzień wypominać wizyty u fryzjera, godzin spędzonych u manikiurzystki podczas mani i pedi czy skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych. Można dla przyjemność skoczyć na masaż bez wyrzutów sumienia oraz umówić sobie wizytę u kosmetyczki. Można „zrobić napad” na drogerię i kupić to, na co ma się ochotę — no, może w granicach rozsądku, by kolejnego dnia nie płakać nad rozlanym mlekiem. Można wybrać się do ulubionej kawiarni i zjeść ciastko więcej. Można przez cały dzień oglądać seriale w łóżku lub czytać książkę. Możliwości jest wiele — wszystko, na co mamy ochotę.

Opcja urodzinowa dla panów

Panowie także mogą spędzić dzień na lenistwie i dbaniu o siebie, zarówno w kwestii pielęgnacji i urody, jak i zachcianek. Jednak wielu panów wybierze bardziej aktywny plan urodzinowy i zdecyduje się na zaniedbany trening, na który nie było czasu lub wyjście z kolegami. W obu przypadkach fajną opcją będzie odwiedzenie klubu rzucania siekierami, gdzie jednocześnie można poćwiczyć i świetnie się bawić zarówno solo, jak i z przyjaciółmi. Warto zajrzeć na stronkę https://www.madaxe.pl/pomysl-na-impreze-urodzinowa-krakow.html. Inną opcją jest wyjście na piwo z kumplami, a może obiecywany sobie koncert?

Urodziny to idealna okazja, by wykorzystać szansę na zrobienie wszystkiego, na co mamy ochotę i z pewnych przyczyn odmawiamy sobie na co dzień lub na to, o czym marzyliśmy od długiego czasu. Urodziny są w końcu o nas, więc warto zagwarantować sobie samemu pewien prezent — niezależenie, co by to nie było. W urodziny każdy powinien poczuć się doceniony i rozpieszczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *