Profesjonalne usługi baristyczne – Coffee Break.

Nasz blog o wszystkim

Profesjonalne usługi baristyczne – Coffee Break.

29 lipca 2018 Różne 0

Wyobraźmy sobie szkolenie, konferencje, spotkanie biznesowe czy uroczystość rodzinną w trakcie, której oznajmiamy gościom, że kawy nie będzie! Ilu z nich pokręci głową z niezadowoleniem. Z pewnością duża część. Bo kawa stała się ważnym elementem naszego życia prywatnego i zawodowego. Są osoby, które bez filiżanki kawy nie wyobrażają sobie dnia. Jednak powinna to być pyszna, świeża i aromatyczna kawa. Firma Coffee Break wyszła na wprost potrzebom swoich klientów, oferując profesjonalne usługi baristyczne. Jej pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przyrządzanie kawy to sztuka. Sztuka, którą można prezentować w ciekawej formie.

Jednym z podstawowych obszarów działalności firmy jest obsługa różnego rodzaju imprez i eventów. Bariści Coffee Break mogą pojawić się na konferencjach, targach, kongresach, spotkaniach biznesowych, szkoleniach, imprezach integracyjnych, weselach oraz innych uroczystościach rodzinnych, zapewniając miłą obsługę gości i uczestników. Kawa podana z uśmiechem smakuje lepiej! Możemy umilić gościom czas w oryginalny sposób.

Jednak to nie jedyne pole działalności firmy Coffee Break. W jej ofercie znajdują się pokazy baristyczne, łączące mobilny bar i profesjonalny sprzęt z wyjątkowymi umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem. Uczestnicy takich pokazów mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca baristy. Techniki malowania na kawie to chyba najciekawsza część każdego pokazu, ale poza nimi możemy poznać historię kawy, proces jej produkcji oraz metody wypalania, a nawet przygotować własną kawę, malując na niej swój wzór. Po spotkaniu otrzymujemy certyfikat uczestnictwa w pokazie.

Coffee Break zajmuje się także wynajmem i dzierżawą ekspresów do kawy oraz funkcjonalnych mobilnych barów. Wynajem to świetna opcja, dla wszystkich, którzy jednorazowo organizują jakiś event czy uroczystość. Natomiast dzierżawa sprawdzi się w przypadku organizacji imprez na szerszą skalę. Profesjonalny ekspres do kawy to ogromny koszt. Jego zakup nie zawsze jest możliwy i opłacalny. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z wynajmu lub dzierżawy sprzętu w firmie Coffee Break.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *