Odpryski na masce oraz niezmieniany przebieg

Nasz blog o wszystkim

Odpryski na masce oraz niezmieniany przebieg

7 sierpnia 2018 Różne 0

Nasi rodacy coraz częściej decydują się na kupowanie samochodów używanych. Wynika to z faktu, że nowe samochody, kupowane prosto z salonu, bardzo często są zbyt drogie i mogą stanowić poważne obciążenie domowego budżetu. W przypadku aut używanych, nie tylko ich cena jest atrakcyjna, ale także możliwość łatwego odnalezienia części zamiennych oraz niskie koszty eksploatacji pojazdu. Zainteresowani kupnem samochodu powinni jednak uważać, na niektóre praktyki nieuczciwych sprzedawców – sprawdzenie auta http://mobilekspert.pl przed kupnem będzie tutaj kluczowe.

Kupujący powinien zwrócić uwagę na nalepki serwisowe, które umieszcza się bezpośrednio pod maską. Znajdować się one będą na niewielkich słupkach obok drzwi – tam właśnie wpisywane są informacje o dacie oraz przebiegu pojazdu z ostatniego przeglądu.

Ważna jest także weryfikacja numeru VIN pojazdu w najbliższym serwisie. Numer ten można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym, a następnie zweryfikować, kiedy dokładnie wykonano ostatnie przeglądy oraz naprawy, a także jaki był wówczas przebieg. Usuwanie takich danych może świadczyć o tym, że ktoś próbował zafałszować prawdziwą wiedzę, na temat przebiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *