Kawa i drinki na przyjęciu? Z CoffeeBreak to proste!

Nasz blog o wszystkim

Kawa i drinki na przyjęciu? Z CoffeeBreak to proste!

22 sierpnia 2018 Różne 0

Czy można mówić o udanym przyjęciu bez filiżanki pysznej, dobrze przyrządzonej kawy albo dobrego drinka? Takie dodatki w trakcie uroczystości rodzinnej czy innego eventu są bardzo istotne. Decydują o ogólnej ocenie wydarzenia. Wpływają na odczucia gości. Nie wszystkie obiekty, w których organizujemy przyjęcie mają jednak dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz obsługi zajmującej się serwowaniem kawy czy drinków. W takiej sytuacji warto postawić na usługi zewnętrznej firmy. Najlepszym wyborem będzie CoffeeBreak i jej usługi cateringowe.

Oferta cateringowa firmy CoffeeBreak

W ofercie CoffeeBreak catering znalazł się całkiem niedawno, ale od początku usługa ta wzbudziła spore zainteresowanie. Bo organizowane przez nas przyjęcia powoli zmieniają swój charakter. Stają się bardziej nowoczesne. Zamawiając usługi cateringowe nie musimy się niczym przyjmować. Pracownicy firmy zdejmą z naszych barków wszystkie zadania. Możemy w ten łatwy sposób zadbać o dobry wizerunek i sprawić gościom mnóstwo radości.

Oferta cateringowa CoffeeBreak obejmuje catering alkoholowy oraz catering kawowy. Obie opcje są niezwykle pożądane na wszelkiego typu eventach. Drink-bary obsługiwane są przez najlepszych barmanów, którzy doskonale znają się na sztuce przygotowywania i serwowania drinków oraz bezalkoholowych koktajli. Wszystkie drinki wykonywane są z trunków najwyższej jakości oraz dodatków robionych samodzielnie np. syropów owocowych. Niezbędne produkty oraz sprzęt barmański firma CoffeeBreak dostarcza bezpośrednio na miejsce imprezy.

Równie ciekawą atrakcją może być mobilny bar kawowy, w którym profesjonalny barista przygotuje dla gości świeżo zmieloną, smaczną kawę. Wszystko za pomocą odpowiedniego, niezawodnego sprzętu. Kto z nas nie lubi w trakcie przyjęcia wzmocnić się filiżanką kawy albo po prostu wypić ją w miłym towarzystwie pozostałych gości?

Dzięki usługom cateringowym firmy CoffeeBreak nasze przyjęcie może stać się wyjątkowe i pozostać na długo w dobrych wspomnieniach gości. Firma świadczy swoje usługi na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, zachodniopomorskiego. Więcej na ten temat dowiemy się na stronie http://coffeebreak.pl/catering/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *