Galeria handlowa w Łomiankach

Nasz blog o wszystkim

Galeria handlowa w Łomiankach

21 marca 2020 Różne 0

Łomianki — niewielka miejscowość pod Warszawą. To właśnie tam w 2012 roku została powołana do życia duża inwestycja w postaci nowoczesnej galerii handlowej. To doskonały przykład modernizacji małych miejscowości w sposób przemyślany i idący z duchem czasu.

Zabawa dla każdego

Galeria Łomianki oferuje wiele usług, szeroki wybór sklepów i punktów sprzedaży z różnych branż oraz wiele ciekawych i wyjątkowych wydarzeń. Oferta jest stale modernizowana i poszerzana, by lepiej wpasowywać się w gusta i potrzeby klientów. W tej galerii ciężko się nudzić. Szczegółową i aktualną ofertę można przejrzeć na stronie internetowej obiektu – https://galerialomianki.pl.

Wśród najciekawszych wydarzeń dla dzieci znajdują się między innymi teatrzyk kukiełkowy i lekcje językowe. Dzieci mogą śmiać się do rozpuku i ćwiczyć swoją bujną wyobraźnię podczas przedstawień z pacynkowymi bohaterami w rolach głównych. Tematyka przedstawień zmienia się, więc nigdy nie stanie się oklepana. Z kolei na kursach językowych z angielskiego lub francuskiego, które odbywają się regularnie w każdym tygodniu, dzieci przez zabawę mogą zapoznawać się z językami obcymi i pogłębiać swoją wiedzę.

Dla zarówno dzieci jak i starszych przygotowano ofertę warsztatową. Warsztaty tematyczne są różne i najczęściej mają formę robótek ręcznych, w trakcie których możemy samodzielnie przygotować piękne ozdoby, akcesoria i popisać się swoją wyobraźnią oraz umiejętnościami.

Na starszych odbiorców czekają natomiast targi i zakupy. Targi to wyjątkowa okazja, by podziwiać na przykład projekty polskich artystów i twórców mody oraz zakupić unikalne ubrania, materiały i akcesoria. Dorośli mogą też skorzystać z jedynej okazji, by zrobić zakupy w towarzystwie stylistki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *