Bar kawowy. Atrakcja targów i konferencji.

Nasz blog o wszystkim

Bar kawowy. Atrakcja targów i konferencji.

10 września 2018 Różne 0

Aby zorganizować udane targi lub konferencję, trzeba pamiętać o wielu szczegółach. Pod względem logistycznym to trudne zadanie. Dlatego warto ułatwić sobie nieco organizację takiego eventu, zlecając część zadań podwykonawcom. Po co zawracać sobie głowę takimi szczegółami, jak projektowanie zaproszeń czy przygotowanie baru kawowego, gdy mamy na rynku wiele specjalistycznych firm oraz fachowców gotowych wykonać za nas poszczególne zadania? Najlepszym przykładem jest oferta baristyczna firmy Coffee Break. Wynajęcie baristy na targi to obecnie bardzo popularne rozwiązanie.

Dlaczego warto wynająć baristę organizując event?

Mobilny bar kawowy to przede wszystkim świetna promocja. Takie miejsca przyciągają z reguły sporo gości. Bo dobra, aromatyczna, świeża kawa zawsze znajdzie amatorów. Szansa skosztowania ulubionego rodzaju czy smaku kawy, możliwość obserwowania profesjonalnego baristy w akcji, dodatkowe atrakcje w postaci pokazu Latte Art, czyli malowania na kawie to ogromne atuty oferty Coffee Break. Tego rodzaju usługi sprawiają, że organizator danego wydarzenia zyskuje bardziej procesjonalny wizerunek. To dosyć czytelny sygnał dla gości, że dbamy o ich potrzeby. Troszczymy się o nawiązanie pozytywnych relacji biznesowych. Bar kawowy na stoisku targowym przyciąga nowych, potencjalnych klientów. Jest swego rodzaju wabikiem. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Baristę warto wynająć z jeszcze jednego powodu. Jest nim profesjonalizm usług. Możemy oczywiście kupić ekspres do kawy i do jego obsługi wyznaczyć własnych pracowników. Wydaje nam się, że to nic trudnego. Jednak nikt lepiej, niż zawodowy barista nie zna się na kawie, nie wie więcej o jej przygotowaniu i nikt z tak ogromną pasją nie podchodzi do tego zadania. Barista z Coffee Break jest w stanie obsłużyć z uśmiechem na twarzy każdą liczbę gości. Dysponuje przy tym niezawodnym sprzętem i doskonale zna się na jego obsłudze.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług baristy na targi firmy Cooffee Break, zajrzyj na stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *