Menu

Zegarki zrodzone z pasji

20 maja 2017 - Pozostałe kategorie

Dla wielu ludzi zegarek jest czymś więcej niż urządzeniem, które służy do pomiaru czasu. Oprócz tego, że wskazuje godzinę, to zegarek jest także modnym i prestiżowym dodatkiem do codziennego stroju. Zegarki cieszyły się zawsze dużym uznaniem, jednak dziś trudno znaleźć urządzenia, które zostały wykonane zgodnie ze sztuką zegarmistrzowską. Szlachetne zegarki zostały zastąpione przez chłam, który został seryjnie wyprodukowany. Zalewa nas masa zegarków wytworzonych z tworzywa sztucznego, które nie różnią się niczym od tysięcy innych na rynku. Alternatywą są zegarki wykonane ręcznie.

Woodlans- zegarki stworzone z pasji

Woodlans to marka zegarków, które Michał Napierała projektuje i ręcznie wytwarza w krakowskiej pracowni. Każdy jego egzemplarz jest oznaczony kolejnym numerem. Jak zaznacza Michał Napierała, stosuje on standardy zegarmistrzowskie- do produkcji zegarków używa się najlepszego drewna dębowego. Zegarki są wytwarzane na zamówienie. Nie ma dwóch takich samych na rynku. Zegarki mogą posiadać delikatne nieregularności, które związane są z ręczną obróbką. Są zabezpieczone woskiem pszczelim, a ich kolor z czasem robi się szlachetny.

Wybierz naturalne piękno

Dlaczego zegarki Woodlans są takie niezwykłe? Oprócz tego, że zostały ręcznie wykonane z najlepszego drewna dębowego, są ekologiczne. Wpisują się w ekologiczny trend, który jest bardzo widoczny, również na polskim rynku. Zegarki Woodlans możemy obejrzeć tutaj:http://www.woodlans.pl/. Wśród modeli można wybrać z bransoletą: drewnianą, stalową, skórzaną.