Menu

Wybierz się na zakupy ze stylistką do Galerii Łomianki

16 czerwca 2020 - Pozostałe kategorie

Przeżyj zakupy ze stylistką w Galerii Łomianki, które nie tylko odmienią Twoją garderobę, ale również Twoje życie i spojrzenie na modę. Czeka na Ciebie szaleństwo zakupowe bez stresu i do tego zupełnie za darmo!

Wystarczy, że zapiszesz się na spotkanie na stronie podwarszawskiej Galerii Łomianki i czekać będzie na Ciebie dwugodzinne spotkanie z Gosią Marszałek. Opowiesz jej kim jesteś, co lubisz, czym się zajmujesz, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Wówczas Gosia będzie mogła szybko i sprawnie pomóc Tobie w wyborze ubrań idealnych.

Jak to wygląda?
Zanim ruszycie do przymierzalni, Gosia okiem profesjonalnej stylistki przeanalizuje Twoją sylwetkę i typ urody, aby ustalić pasujące do Ciebie fasony i kolory. To ona będzie w sklepach biegać pomiędzy wieszakami i szukać garderoby, którą Ty spokojnie przymierzysz. Nie martw się, jeśli któraś z rzeczy nie do końca przypadnie do Twojego gustu. Otóż Gosia przede wszystkim doradza, w końcu posiada realną wiedzę co i gdzie warto kupować. Wasze wspólne zakupy nie tylko zmienią Twoją garderobę ale również dadzą potrzebną wiedzę jak budować swój styl i wizerunek. Nie martw się, stylistka nie narzuca swojej wizji, ponieważ to Ty decydujesz, co kupujesz!

Funkcjonalna garderoba
Wierzymy, że niemal w każdej szafie sprawdza się mądra zasada – mniej znaczy więcej. Priorytetem jest dla zatem skomponowanie dla Ciebie takiej garderoby, w której każda z rzeczy będzie nie tylko świetnie się na Tobie prezentować, ale będzie też tworzyć z innymi wybranymi ubraniami wiele ciekawych zestawów. Chodzi o to, żeby dobierać ciuchy tak, aby można było je dowolnie zestawiać i rozbijać z eleganckiego zestawu w coś na co dzień. Gosia pokaże więc Tobie jak skompletować nowoczesne stylizacje do pracy, jak również na wyjątkowe okazje. Nauczysz się jak korzystać z trendów, jednocześnie budując swój wizerunek. Nie zwlekaj i ruszaj na zakupy ze stylistką, dzięki którym wprowadzisz dobrą energię do swojej szafy.