Menu

Oczyszczacze i osuszacze powietrza dla nawet najbardziej wymagających

20 kwietnia 2018 - Pozostałe kategorie

Serwis internetowy MateoMarket.pl (mateomarket.pl) to wyjątkowe miejsce, w którym zainteresowani klienci znajdą produkty budowlane, wykończeniowe i meblowe. W kilkunastu kategoriach, umieszczono artykuły opatrzone wnikliwym, szczegółowym opisem oraz fotografiami, określającymi rzeczywisty wygląd sprzedawanych produktów. W MateoMarket.pl, oferowane są towary zaproponowane przez najlepszych producentów oraz renomowane hurtownie. Intuicyjny interfejs pozwoli więc zainteresowanemu klientowi odnaleźć wszystko, czego szuka i ocenić, czy produkt ten pasować będzie do jego aranżacji.

Jedną z kategorii, wartą uwagi są Artykuły domowe. Znaleźć tutaj można m.in. oczyszczacze, osuszacze powietrza oraz inne urządzenia, pozwalające poprawić wygląd i komfort domowego zacisza. Wspomniane wcześniej oczyszczacze powietrza zyskały w ostatnim czasie na popularności, ponieważ ze względu na sezon grzewczy, jakość powietrza w dużych czasach, diametralnie się pogorszyła. Urządzenia te wpłyną więc pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.
Osuszacz 200W marki Dedra (http://dedra.pl/pl/products/info/1411/osuszacz-powietrza-200w.html) pomoże uporać się z nadmierną wilgotnością powietrza w piwnicy, suszarni czy domku letniskowym, a w następstwie pomoże uniknąć pleśni lub innych szkodliwych skutków wilgoci. Po ustawieniu osuszacza Dedra na konkretny stopień docelowej wilgotności powietrza, urządzenie pomaga uniknąć odchyleń od tego poziomu. Osuszacz wyposażono także w dodatkowy, cichy tryb nocny, który nie będzie przeszkadzać wieczorową porą. Jeśli w trakcie nocnej lub dziennej pracy zbiornik wody (o pojemności 1,8 l) będzie całkowicie pusty, urządzenie po prostu się wyłączy. Osuszacz jest łatwy w obsłudze i demontażu, dlatego produkt ten jest niezwykle popularny.
Oczyszczacz powietrza marki Descon to świetne rozwiązanie w miejscach, w których powietrze jest suche lub nieświeże. Urządzenie jest niezwykle lekkie i proste w obsłudze. Wyposażono je w mechanizm czasowy o ustawieniach: 2h, 4h oraz 8h. Dzięki temu, można zdecydować się jak długo oczyszczacz ma pracować. Nocą, istnieje możliwość ustawienia cichego trybu nocnego.