Menu

LINK. Idealny fotel do biurowej strefy relaksu

5 stycznia 2018 - Pozostałe kategorie

Urządzając biurową strefę relaksu, która jednocześnie pełnić będzie funkcję reprezentacyjną, warto pomyśleć o odpowiednich meblach. Fotel LINK będący doskonałym przykładem funkcjonalnych mebli modułowych sprawdzi się na pewno znakomicie.

Prostota i funkcjonalność
Jego forma jest prosta, ale możliwości ogromne. Dzięki modułom prostym i narożnym można tworzyć komfortowe boksy biurowe i recepcyjne. Moduły połączymy w dowolny sposób i z łatwością dostosujemy do układu danego wnętrza. Dodatkowym elementem są wysokie ścianki działowe albo niskie blendy. Te rozwiązania pomagają stworzyć zaciszny kącik w nawet najbardziej hałaśliwym biurze. Sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach typu open space, gdzie o spokój i odrobinę intymności naprawdę trudno. Serię siedzisk uzupełniają ponad to stoliki oraz pufy. Możemy, więc stworzyć przyjemny kącik kawowy.

Takie miejsce potrzebne jest w każdym biurze. Pozwala na chwilę relaksu i wytchnienia w trakcie przerw w pracy. Umożliwia integrację pracowników. Nic tak nie zacieśnia więzi między nimi, jak pogaduszki przy filiżance porannej kawy. Zapewnia ciszę i spokój, kiedy pracownik chce się zrelaksować po wykonaniu trudnego zadania lub stresujących negocjacjach. Ponadto jest idealną przestrzenią do nieformalnych spotkań z klientami czy kontrahentami.

Te stylowe meble od firmy Marbet Style znajdziemy w dobrych sklepach meblowych oferujących wyposażenie przestrzeni biurowych np. Meblicante. Nadajmy swoim biurom nowoczesny, a zarazem przytulny charakter.

Źródło: http://meblicante.pl/fotele-krzesla-kanapy/kanapy-i-fotele/link