Menu

Galeria Łomianki – przydatne informacji

10 kwietnia 2020 - Pozostałe kategorie

Galeria Łomianki to niecodzienne centrum handlowe, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Znajdziemy tu liczne modowe butiki, punkty usługowe, hipermarket, przestrzeń do odpoczynku i do pracy, kawiarnie i restauracje, oraz miejsca, w których dzieci będą się świetnie i bezpiecznie bawić.

Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, oferując wszystkim klientom niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne i edukacyjne.

Sklepy
Miłośnicy mody znajdą ofertę kilkudziesięciu butików cenionych marek, m.in. H&M, Reserved, Mohito, Camaieu, CCC, Wojas, Ryłko, Bytom, Promod. W wyborze idealnej stylizacji bezpłatnie pomoże nam stylistka. Chcąc skorzystać z jej usług, wystarczy zgłosić się za pomocą profilu na Facebooku lub na stronie www.galerialomianki.pl. Pamiętamy o tym, że dodatki tworzą całą stylizację, dlatego w naszym centrum handlowym oferują je najlepsze firmy. Biżuteria i kosmetyki sprzedają takie sklepy, jak W.Kruk, Jubitom, Sephora, Yves Rocher i Inglot. Drobne prezenty, ciekawe książki i muzykę zapewni nam Empik.

Zakupy z dziećmi
Goście, którzy odwiedzą nas z dziećmi znajdą dla siebie wiele ciekawych miejsc. Oprócz sklepów z modą dziecięcą – jak Reporter Young, Tape à l’oeil – i zabawkami (Smyk) na rodziny czeka nowa wewnętrzna przestrzeń do zabawy oraz wyjątkowy, wyposażony w liczne przyrządy zewnętrzny plac zabaw, sala zabaw Fiku-Miku, przytulny pokój do dyspozycji rodzica z dzieckiem oraz komfortowa przestrzeń do relaksu dla rodziców.

Kiedy i jak się wybrać?
Galeria handlowa jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, z kolei niedziele od 9:30 do 20.00. Do Galerii Łomianki można szybko i łatwo dojechać. Na zmotoryzowanych czeka oczywiście wygodny parking, gdzie można znaleźć ponad 1800 miejsc parkingowych, w tym specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi oraz ładowarki dla samochodów elektrycznych.