Menu

Drewniane zegarki Woodlans! Noś się naturalnie

24 czerwca 2017 - Pozostałe kategorie

Pierwszy drewniany zegarek został ręcznie zrobiony przez Michała Napierałę w 2011 roku. Od tamtej pory warsztat Michała Napierały jest wciąż doskonalony, przybywa też klientów na naturalne zegarki, bo właśnie firma Woodlans takie zegarki oferuje. Piękne drewniane zegarki, każdy z nich robiony na zamówienie, każdy jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Takie właśnie są zegarki Michała Napierały. Zegarki Woodlans, które zaskakują swoją niepowtarzalną fakturą, ale przede wszystkim kuszą tym, że nie zostały wyprodukowane taśmowo. Ich wyjątkowość sprawia, że są pożądanym produktem.

Ręczna obróbka- to się dziś ceni

Świadomość, że nosimy zegarek, który ktoś wykonał z pasją, sprawia, że czujemy się wyjątkowi. Zegarki Woodlans pokochają osoby, które cenią sobie naturalny, prosty i elegancki design. Wśród modeli dostaniemy różne zegarki, które różnią się w zasadzie tylko bransoletą. Wyróżniamy bransoletę drewnianą, stalową oraz wykonaną z ekologicznej skóry. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie wśród zegarków Woodlans.

Zegarki Woodlans znajdziemy tutaj. Ich ceny wahają się od 430 złotych do 460 złotych. Zegarki Woodlans będą idealne na prezent urodzinowy, pod choinkę czy po prostu- bez okazji. Ten piękny, niepowtarzalny, ekologiczny zegarek podkreśli twoją osobowość i sprawi, że będziesz się wyróżniać wśród tłumu.