Menu

Dlaczego warto robić zakupy w Galerii Łomianki?

21 maja 2020 - Pozostałe kategorie

Galeria Łomianki to wyjątkowe i kameralne centrum handlowe, znajdujące się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Znajduje się tu kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. Sklepy te oferują obecnie wiele kuszących promocji i przecen.

Galeria Łomianki to zupełnie inna filozofia kupowania. Stworzono tu miejsce, w którym poza kupowaniem możemy też odpocząć, spotkać się z lokalnymi działaczami oraz zadbać o środowisko. Najbardziej aktualne promocje sprawdzisz na stronie https://galerialomianki.pl/promocje/.

Postawa ekologiczna
Galeria Łomianki bierze udział w aktywnym kształtowaniu proekologicznych postaw wśród swoich klientów. Znajduje się tu wiele udogodnień takich, jak ładowarka do samochodów elektrycznych, ławka wyposażona w baterie słoneczne, punkt zbiórki plastikowych nakrętek czy hotel dla ptaków, owadów oraz płazów, którym opiekują się uczniowie pobliskiej szkoły. W cieplejsze dni warto skorzystać z zewnętrznego źródełka z uzdatnioną do picia wodą, przystosowanego również specjalnie dla zwierząt. Galeria Łomianki to miejsce, które stawia na personalną i otwartą komunikację. Chcąc, aby odwiedzający klienci czuli się swobodnie i komfortowo, centrum wytyczyło specjalne ścieżki klienta, zastosowało czytelne oznaczenia i mapy interaktywne. Zakupy w Galerii Łomianki są więc wyjątkowo intuicyjne i bardzo wygodne. Zachowano kameralny charakter obiektu, który jest otwarty na potrzeby klientów oraz oferuje im bardzo ciekawe promocje.

MOHITO na okazje specjalne – Lato 2020
Celebration to linia, która od kilku sezonów cieszy się wyjątkowo dużym powodzeniem pośród klienteli MOHITO. Celebration to ukłon w stronę tych z nich, które podczas ważnych dla siebie uroczystości pragną czuć się pięknie i atrakcyjnie. Sesja do tegorocznej odsłony linii Celebration odbyła się w pięknej, wiosennej i kwiatowej scenerii, przenoszącej nas w mgnieniu oka do letniego ogrodu, pełnego romantyzmu, uroku i magii. Sprawdź równie atrakcyjne ceny!