Menu

Cracow Shooting Academy spełnia marzenia anglików o strzelaniu

2 lutego 2019 - Pozostałe kategorie

Niektórych może zadziwiać fakt, że krakowskie strzelnice cieszą się ogromną popularnością wśród obcokrajowców, zwłaszcza Anglików. Kraków oferuje przecież tak wiele atrakcji, od unikalnych zabytków, przez liczne muzea na światowym poziomie, po tętniące dobrą zabawą kluby i puby. Dlaczego akurat strzelnice? Co sprawia, że shooting range in krakow to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz dotyczących pobytu w Krakowie gości zza granicy?

Mniejsze ograniczenia w dostępie do broni
Przepisy dotyczące posiadania broni są w naszym kraju dosyć restrykcyjne. Aby stać się właścicielem broni palnej trzeba przejść bardzo długą drogą, a i tak nie zawsze jest to możliwe. Okazuje się jednak, że dostęp do broni jest pod Wawelem znacznie szerszy, niż w Wielkiej Brytanii. Polacy mogą właściwie bez większych ograniczeń postrzelać na naszych strzelnicach. Przeciętny Brytyjczyk może zgodnie z przepisami posiadać myśliwską strzelbę gładkolufową, ewentualnie sportową broń na małokalibrową amunicję. Posiadanie, a nawet strzelanie z innych modeli broni jest w tym kraju zabronione. Tego zakazu Brytyjczycy bezwzględnie przestrzegają.

Cracow Shooting Academy – prawdziwy raj dla koneserów broni palnej
Na krakowskiej strzelnicy obcokrajowcy mogą zrealizować swoje marzenia o strzelaniu z rozmaitych modeli broni, również tych, które bez wahania można nazwać kultowymi. Kałasznikow, Magnum 357, UZI, Glock… wymieniać można długo. Oferowane przez strzelnicę pakiety strzeleckie są niezwykle atrakcyjne, a jeśli nie znajdziemy wśród nich swojej własnej wymarzonej kombinacji broni i ilości strzałów, zawsze możemy skontaktować się ze strzelnicą i poprosić o stworzenie indywidualnego pakietu specjalnie dla nas.

O tym, że Cracow Shooting Academy jest otwarte na zagranicznych gości może świadczyć strona internetowa obiektu. Obcojęzycznych wersji strony jest kilka. Można tu znaleźć informacje nie tylko w języku angielskim, niemieckim czy francuskim, ale nawet szwedzkim czy norweskim. Takie podejście to ogromne ułatwienie dla zagranicznych klientów, którzy przed wizytą na strzelnicy, mogą zdobyć bez trudu podstawowe informacje na temat obiektu i jego oferty.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/en/